نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ضمن خدمت خدمتگزاران مدارس ناحیه یک برگزار شد

ضمن خدمت خدمتگزاران مدارس ناحیه یک برگزار شدبه گزارش روابط عمومی، دوره ضمن خدمت خدمتگزاران مدارس ناحیه یک یزد در سالن اندیشه برگزارشد.
مدیر ناحیه یک، ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای خدمتگزاران و سرایداران، وظیفه ی نیروهای خدماتی در مدارس را بسیار حساس و سنگین دانست و بیان داشت: نیروهای خدماتی شاغل در آموزش و پرورش با توجه به نقش حساس مدارس در تعلیم و تربیت اسلامی می توانند دلسوز و همپای معلمان موجبات رشد عاطفی و اخلاقی دانش آموزان را فراهم سازند.

"زهره امیرچقماقی" افزود: آموزش اخلاق شهروندی و وظیفه شناسی و نیز نظم و انضباط از نقش های مهمی است که نیروهای خدماتی به عنوان الگوی عملی در مدارس می توانند ایفا نموده و آن را به کودکان و نوجوانان آموزش دهند.
کارشناس مسئول حراست این مدیریت نیز در این جلسه در رابطه به اهمیت رفتار خدمتگزارن و این که آن ها می توانند الگوی خوبی برای دانش آموزان در بحث نظافت و بهداشت باشند نکاتی را بیان نمود. "محمودسلیمیان" شرح وظایف نیروهای خدماتی را بیان و مواردی را به خدمتگزاران و سرایداران مدارس ارائه نمود .
درادامه معاون مالی و پشتیبانی ناحیه یک نیز، با تاکید بر رعایت اخلاق و رفتار اسلامی گفت: رعایت اخلاق اسلامی و موازین شرعی نخستین گام در رعایت بهداشت روان می باشد و به سبب این که بهداشت روان مقدمه سلامت جسمانی است راهگشای سلامت فرد و در نهایت سلامت جامعه می باشد. "حبیب فکوری" در پایان از زحمات خدمتگزارن تشکر کرد و برای آن ها آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.