نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور مدیر کل برگزار گردید.

شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور مدیر کل برگزار گردید.


شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک با هدف تبادل نظر و ارائه پیشنهاد به مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان گفت: بسیار خوشحال هستم که در جمع ستادی آموزش و پرورش ناحیه یک حضور دارم.

"محسن موحدی فرد" افزود: اعتقاد دارم  جلساتی به این شکل می تواند تعامل و یادگیری را به وجود بیاورد و باعث پیشرفت آموزش و پرورش در عرصه های مختلف شود.

وی بیان داشت: همه ما در آموزش و پرورش معلم هستیم و باید دیدمان به گونه ای باشد که بتوانیم برای همکاران خود کاری را انجام دهیم و در نهایت به تمام وظایف خود  به خوبی عمل کنیم.

"موحدی فرد" در سخنان خود اردوگاه ها را بسیار مهم دانست و گفت: باید توجه دوچندان به ساخت و تجهیز اردوگاه ها در مناظق و شهرستان ها صورت گیرد و مدیریت اردوگاه ها به  شهرستان و مناطق واگذار شود.

وی گفت: آموزش و پرورش باید به سمت سیستمی شدن برود و تمام کار ها و امور به وسیله فعالیت های الکترونیکی انجام گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد اضافه کرد: خوشبختانه آموزش و پرورش ناحیه یک در چند سال اخیر از دیگر مناطق در امر سیستمی کردن فعالیت ها پیشی گرفته است و جای بسی خوشحالی است، اما باید ارتقا و پیشرفت بیشتری حاصل گردد تا این مجموعه کامل شود.

وی آموزش و پرورش را زمانی موفق دانست که ارباب رجوع به اداره بسیار کم شود و تفویض اختیار در نواحی و شهرستان ها به مدیران مدارس داده شود تا پویایی و پیشرفت در مدارس به وجود آید.

وی خاطر نشان کرد: وظیفه اداره کل آموزش و پرورش برنامه ریزی و نظارت همراه با همدلی است و نقش راهنما در امور خواهد داشت به این صورت که نواحی و شهرستان ها مجری و تصمیم گیرنده خواهند بود.

وی افزود: فعالیت ها زمانی کارشناسی است که همه جوانب در نظر گرفته شود و چالش ها بررسی و حل شود نه به این صورت که کار و یا تصمیمی گرفته شود و بعد از انجام، چالش های آن شناسایی گردد.

"موحدی فرد" با تاکید بر گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین گفت: این دو سند نقشه راه و راهشگای ما در تمامی مسائل آموزش و پرورش و تصمیم گیری ها می باشند که باید همه همکاران توجه زیادی به این اسناد داشته باشند.

در پایان هریک از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

لازم به ذکر است مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از واحد های اداره بازدید کردند و با همه همکاران گفت و گو نمودند.