نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه پروژه مهر99 برگزار شد

سومین جلسه پروژه مهر99 برگزار شد


سومین جلسه پروژه مهر 99 با هدف بررسی اقدامات لازم جهت بازگشایی مدارس در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، سومین جلسه پروژه مهر به منظور تدوین مستندات پروژه مهر مدارس  با حضور مسئول کارگروه ها و کارشناس مسئولان آموزش ها تشکیل شد. دراین جلسه درخصوص چگونگی تدوین، ارسال و ارزیابی مستندات کمیته ها و همچنین درخصوص شیوه نامه ی پروژه مهر بحث، تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

درابتدا "رضا سرتیپ زاده" دبیر ستاد پروژه مهر با تاکید به این نکته که موفقیت پروژه مهر منوط به برنامه ریزی دقیق و جدیت در اجرای آن است گفت: ساماندهی نیروها، فضاهای آموزشی، ثبت نام دانش آموزان باید با جدیت پیگیری شود.
وی اظهارداشت: کمیته  پروژه مهر باید طوری عمل نماید؛ تا با بهره گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه ی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس در شرایط فعلی یعنی وجود ویروس کرونا را فراهم آورد.

در این جلسه با توجه به جدید بودن سامانه ابلاغ، تصمیم بر تشکیل کارگروه تخصصی شد و ضمن بررسی دستورالعمل بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی 1400_1399 و با توجه به بازگشایی مدارس در تاریخ 15 شهریور، هماهنگی های لازم صورت گرفت و مصوب شد با برگزاری جلسات غیر حضوری با مدیران موارد لازم یادآوری گردد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه هریک از مسئولین و اعضای ستاد پروژه مهر گزارشی ازحوزه فعالیت خود ارائه نمودند و نظرات و پیشنهادات خود را جهت اجرای هرچه بهتر پروژه مهر اعلام داشتند.