نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک یزد تشکیل شد

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک یزد تشکیل شد


بیست و یکم شهریورماه 1395

به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در ادامه روند فعالیت های پروژه مهر 95 ، سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک با حضور اعضا در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی این مدیریت تشکیل شد .

" عبدالحمید صابری " مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر ، در خصوص برنامه های نمادین استانی که قراراست در آغاز مهرماه در ناحیه یک انجام شود توضیحاتی داد و از مسئولین کمیته ها خواست تا با برنامه ریزی و پیگیری در صدد برگزار نمودن برنامه های پیشنهادی به نحو احسن باشند .

معاون آموزش متوسطه و دبیرستاد پروژه مهر نیز در آغاز جلسه با قرائت مصوبات ، به بررسی روند اجرایی مصوبات دو جلسه قبل پرداخت .

"کاظم غلامپور"از اعضای ستاد پروژه مهر خواست تا در فرصت باقیمانده ضمن حضور در جلسات کمیته ها ، گزارش هر جلسه را به دبیرخانه ستاد ارسال کنند .

در ادامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ، کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد ، پشتیبانی و انجمن اولیا و مربیان هر کدام جداگانه به بیان مسائلی چون : ارزیابی از مدارس در ایام تابستان ، جمع آوری وسایل اسقاطی ، پیگیری کمبود نیروی خدماتی ، پیگیری تجهیز تعدادی از کلاس های مدارس ناحیه و آماده سازی بسته های فرهنگی ویژه دانش آموزان لازم التوجه پرداختند .