نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک یزد تشکیل شد

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک یزد تشکیل شد


بیست و یکم شهریورماه 1395

به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در ادامه روند فعالیت های پروژه مهر 95 ، سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک با حضور اعضا در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی این مدیریت تشکیل شد .

" عبدالحمید صابری " مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر ، در خصوص برنامه های نمادین استانی که قراراست در آغاز مهرماه در ناحیه یک انجام شود توضیحاتی داد و از مسئولین کمیته ها خواست تا با برنامه ریزی و پیگیری در صدد برگزار نمودن برنامه های پیشنهادی به نحو احسن باشند .

معاون آموزش متوسطه و دبیرستاد پروژه مهر نیز در آغاز جلسه با قرائت مصوبات ، به بررسی روند اجرایی مصوبات دو جلسه قبل پرداخت .

"کاظم غلامپور"از اعضای ستاد پروژه مهر خواست تا در فرصت باقیمانده ضمن حضور در جلسات کمیته ها ، گزارش هر جلسه را به دبیرخانه ستاد ارسال کنند .

در ادامه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ، کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد ، پشتیبانی و انجمن اولیا و مربیان هر کدام جداگانه به بیان مسائلی چون : ارزیابی از مدارس در ایام تابستان ، جمع آوری وسایل اسقاطی ، پیگیری کمبود نیروی خدماتی ، پیگیری تجهیز تعدادی از کلاس های مدارس ناحیه و آماده سازی بسته های فرهنگی ویژه دانش آموزان لازم التوجه پرداختند .