نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شد

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شدسومین جلسه کمیته پروژه مهر سال تحصیلی 97-96 در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی مدیریت با حضور اعضاء تشکیل و بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید "عبدالحمید  صابری" رییس ستاد پروژه مهر ناحیه یک با توجه به تفیض اختیار پروژه مهر به استان ها و نواحی از اعضا خواست تا نسبت به اجرای اصولی پروژه مهر و مراسمات بازگشایی و ماندگار کردن آن در ذهن دانش آموزان علی الخصوص پایه اول و پیش دبستانی اقدام شود.

سپس"حسن کافی" معاون پشتیبانی و نائب رییس پروژه مهر ناحیه یک به ارائه گزارش میدانی خود از بازدید مدارس ناحیه پرداخت.وی افزود: مدیران مدارس در سال جاری تاکنون عملکرد شایسته ای از خود نشان داده اند و حداکثر تلاش خود را جهت بهسازی فضای آموزشی انجام می دهند.

در ادامه جلسه " کاظم غلامپور " دبیر ستاد پروژه مهر ناحیه یک در خصوص استفاده از مدیران و کارشناسان ناحیه در بازدیدهای میدانی از مدارس از تاریخ بیست شهریور ماه به بعد و تدوین فرم جدید ارزیابی پروژه مهر و ارسال آن به مدارس صحبت نمود.وی افزود امسال همانند سال گذشته مدارس فعالیتهای انجام شده خود را در قالب فایل پاورپوینت و بدون اعمال انیمیشن و صدا آماده نمایند و در زمان مقرر که اعلام خواهد شد به دبیرخانه این مدیریت ارسال نمایند.

در ادامه"علی محمدی" مسئول کمیته و توجیه و تبلیغ در خصوص برگزاری جشن های مهر و مقاومت ، غنچه ها ، شکوفه ها ، گلبانگ بانک توحید،جوانه ها و بچه های رنگین کمان نکاتی در خصوص نحوه اجرای آن و مدارس مجری نکاتی را بیان نمود که از طریق بخشنامه به مدارس اعلام خواهد شد.

ضمنا آقای اکبر صادقی با توجه به تجربه در کمیته پروژه مهر و ارزیابی از مدارس به عضویت دائم ستاد در آمدند.