نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سردار میرحسینی: دلیل پیروزی در دفاع مقدس ایمان به نصرت الهی و پیروی از دستورات امام بود

سردار میرحسینی: دلیل پیروزی در دفاع مقدس ایمان به نصرت الهی و پیروی از دستورات امام بود


مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور "سردارکاظم میرحسینی" در دبستان پسرانه سلمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، فرمانده پادگان آیت الله خاتمی یزد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: بین دفاع مقدس و حماسه عاشورا پیوندی ناگسستنی وجود دارد و نقش عشق و علاقه رزمندگان به اهل بیت در پیروزی های دفاع مقدس غیر قابل انکار است.

"سردار کاظم میرحسینی" بیان داشت: آمریکا بعد از وقوع انقلاب اسلامی در ایران نقشه هایش علیه مردم ایران ناکام ماند و با تحریک وفریب، رژیم بعث عراق را به حمله به ایران تشویق کرد. وی در ادامه افزود: صدام با پشتیبانی کامل استکبار جهانی و با حمایت بسیاری از کشورها با هدف تجزیه بخشی از خاک ایران به کشورایران حمله کرد و با وجود توان نظامی بالا به هیچ یک از اهداف خود نرسید.

سردار رشید اسلام اصلی ترین دلایل پیروزی های دفاع مقدس را ایمان مردم به نصرت الهی و پیروی از دستورات امام راحل برشمرد و گفت: امام راحل با هوشیاری و تیز بینی خود و راهنمایی های دقیق و به موقع، نقش جدی در ناکامی نقشه های استکبار جهانی داشتند.

وی با اشاره به دستاوردهای فراوان هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: جوانان و نیروهای مؤمن و انقلابی  به خصوص دانش آموزان یکی از این دستاوردها هستند که امروز شاهد رشادت و ایثار بی نظیر آنها در عرصه های مختلف می باشیم.