نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ستاد مدارس شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

ستاد مدارس شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد و مدیران مدارس شاهد در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی این مدیریت تشکیل شد.

به گزارش مرکز روابط عممومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "حبیب فکوری" با اشاره به سخن مقام معظم رهبری با عنوان " تمدن سازی دانش آموزان" گفت: مدارس باید پویا باشند و استعداد های دانش آموزان رشد پیدا کند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک افزود: مدارس شاهد باید شهریه دریافتی خود به صورت یک برنامه عملیاتی سالانه صرف آموزش، تربیت و مسائل عمرانی قرار دهند و این موارد را در خدمت در معرض دید والدین محترم بگذارند.
وی افزود: مدارس شاهد از نظر پویایی، علمی و تربیتی فعال هستند و مدارس شاهد ناحیه یک از استان های همجوار برتری دارند.
"فکوری" نقش شورای مدرسه را بسیار مهم دانست و گفت: تمامی برنامه ها و هزینه های مدارس باید به مصوبه ی شورای مدرسه برسد و بعد از آن اجرا شود.
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد بیان داشت: خدمت در مدارس شاهد یک خدمت ویژه و خاص است زیرا در اینگونه مدارس فرزندان شهدا، یادگاران شهدا و جانبازان و کسانی که با ایثار خود دین خود را به انقلاب ادا کرده اند به عنوان امانت در دست ما هستند.
"حجت الاسلام نقیبی" با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: " آتش جنگ در خانه جانبازان خاموش نشده است" گفت: باید توجه خاصی به تحصیل دانش آموزان خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان شود.