نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ستاد امتحانات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

ستاد امتحانات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


با هدف برنامه ریزی و تصمیم گیری در مورد امتحانات شهریور ماه، ستاد امتحانات آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور اعضا در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در خصوص اهمیت امتحانات توصیه هایی را ایراد و سپس برنامه امتحانات مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم و همچنین مصوبات ستاد امتحانات نیز بررسی گردید.
در ادامه "حمیدرضا زارع" کارشناس مسئول سنجش ناحیه یک بیان داشت: با برنامه ریزی و هماهنگی بین واحد های مختلف، سعی می شود امتحانات شهریور ماه به نحو احسن برگزار شود.
وی افزود: امتحانات شهریور ماه دیپلم، از اول شهریور تا بیست و سوم ادامه دارد و حوزه امتحانی برادران دبیرستان پسرانه 17 شهریور و حوزه امتحانی خواهران دبیرستان دخترانه خلیلی خواهد بود.
"حمید رضا زارع" در مورد پایه های دهم و یازدهم اضافه کرد: در این پایه ها برنامه پیشنهادی از طرف اداره برای مدارس ارسال می شود و بعد از جمع آوری نظرات مدیران محترم، برنامه اجرا می شود.
وی گفت: در هنرستان ها مدیران مدارس برنامه امتحانی را تنظیم و بعد از تایید اداره اجرا می نمایند.
کارشناس مسئول سنجش ناحیه یک در رابطه با امتحانات متوسطه اول افزود: این مقطع مانند خرداد ماه، پایه نهم به صورت هماهنگ استانی و طبق جدول زمان بندی استان خواهد بود.
وی بیان داشت: علوم پایه هفتم و عربی هشتم نیز به صورت هماهنگ ناحیه ای در شهریور ماه برگزار می شود.
" زارع" امتحانات پایه ششم ابتدایی را هماهنگ منطقه ای اعلام نمود و گفت: جدول زمان بندی به زودی از طریق بخشنامه به مدارس ارسال خواهد شد.
وی تاکید کرد: تمامی امتحانات در مقاطع مختلف باید در ماه شهریور اجرا شود و برگزاری هر امتحانی در ماه های دیگر خلاف قانون است.
در پایان هر یک از اعضا نظرات خود را جهت بهتر برگزار شدن امتحانات شهریور ماه، بیان داشتند.