نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ انقلاب در آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نواخته شد

زنگ انقلاب در آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نواخته شد


زنگ انقلاب همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آموزش و پرورش ناحیه یک نواخته شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با تبریک فراسیدن آغاز دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران نشانگر دو نماد است، وحدت و رهبری که رمز موفقیت انقلاب اسلامی می باشد.

"زهره امیرچقماقی" افزود: در زمان انقلاب همه یک صدا و یکپارچه بودند. لذا از دانش آموزان عزیز می خواهم که تاریخ انقلاب را بخوانند و از آن درس بگیرند.

وی بیان داشت:  والدین عزیز باید روایت ها و رشادت های  دهه مبارک فجر را برای فرزندان خود بازگو کنند زیرا ولایت پذیری، هوشیاری و بصیرت، از ارکان مهم  پایداری انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه باید برای هویت ملی، مذهبی و اجتماعی دانش آموزان برنامه داشته باشیم گفت: معلمان عزیز باید در کلاس های درس غیرت ملی را به دانش آموزان بیاموزند تا دانش آموزان نسبت به کشور و پرچم خود آگاهی و علاقه داشته باشند.

"امیرچقماقی" دهه فجر را سراسر شور و نشاط دانست و گفت: باید این شادابی را در شرایط کنوکنی که خانواده ها دچار استرس و افسردگی هستند به دانش آموزران تزریق کنیم. و از فضای مجازی بهترین استفاده را ببریم.

لازم به ذکر است این مراسم به صورت زنده  در شبکه شاد برای فرهنگیان، والدین و دانش آموزان پخش گردد و تعداد 28 هزار نفر از این برنامه بازدید کردند.