نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک با رئیس شورای اسلامی شهر یزد

دیدار مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک با رئیس شورای اسلامی شهر یزدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مسئولین آموزش و پرورش این مدیریت با  دکتر" غلامحسین دشتی"رئیس شورای اسلامی  شهر یزد  دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار" زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر و قدردانی از شورای اسلامی شهر یزد گفت: آموزش و پرورش، بخصوص آموزش و پرورش ناحیه یک نیاز به حمایت و همراهی شهرداری ها و اعضای محترم شورای شهر دارد.

وی عنوان کرد: همکاری بین بخشی از ادارات کلید واژه ی مهمی است که در صورت تحقق خیلی از مشکلات  حل می شود و انتظار داریم آموزش و پرورش ناحیه یک، شورای اسلامی شهر یزد و شهرداری بتوانند در این زمینه همکاری خوبی داشته باشند.

وی در ادامه ی صحبت های خود ابراز داشت: مردم به شما اعتماد کردند و در واقع اعضای شورای شهر عصاره ی مردم هستند پس باید بدانیم اکثر مردم به نحوی با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و باید از نقطه نظرات شورای شهر استفاده کنیم.

وی مشکلات عمرانی آموزش و پرورش ناحیه یک را برشمرد و گفت: مدارس زیادی در سطح این مدیریت وجود دارد که نیاز به مرمت و بازسازی سقف هستند، لذا مورد انتظار است  تا از حمایت های مسئولین محترم شورای اسلامی شهر یزد و شهرداری ها برخوردار باشیم.

"امیرچقماقی" بیان داشت: اقدامات متعدد عمرانی در چند سال اخیر مانند: مرمت و ایزوگام بام 40 مدرسه، شوفاژ کشی کامل 10 مدرسه، توزیع 120 دستگاه کولر آبی به مدارس، مرمت چاه و قنات های نشست کرده درمدارس و... انجام شده است اما هنوز مدارسی وجود دارند که نیاز به تجهیز، مرمت، ساخت  و آسفالت سازی  حیاط مدرسه دارند.

وی ادامه داد: در آموزش و پرورش ناحیه یک هنوز مدارسی هستند که شوفاژ ندارند و از سیستم بخاری استفاده می کنند و ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای دانش آموزان به وجود آید.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از مجمع خیرین مدرسه ساز که در چند سال اخیر توجه خوبی به آموزش و پرورش ناحیه یک داشته اند گفت: با توجه به این که تعداد خیرین در منطقه آموزش و پرورش ناحیه یک کمتر است بنابراین ساخت و تجهیز مدارس با مشکلات متعددی مواجه شده است و امید است با درایت رئیس محترم شورای اسلامی شهر یزد خیرین بیشتری به این مدیریت معرفی شوند.