نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک و جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مرکزی یزد با خانواده شهید طالبی

دیدار مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک و جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مرکزی یزد با خانواده شهید طالبی


به مناسبت هفته دفاع مقدس، "سرهنگ دشت آبادی" جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مرکزی یزد و "زهره امیرچقماقی" مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک با خانواده شهید طالبی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد،  مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک در این دیدار ضمن تاکید بر ضرورت بهره مندی از دعای خیر خانواده های شهدا در حق تمامی مسئولین کشور گفت: وجود گرانقدر خانواده های شهدا نعمت و برکت بزرگی برای جامعه ماست و ما بایستی از دعای خیر این عزیزان بهره مند شویم.

"زهره امیرچقماقی" در این دیدار صمیمی افزود: ثبات و امنیت و آرامش جامعه امروز ما مدیون جانفشانی های شهدای عزیز ماست و وظیفه امروز ما حفظ و حراست از آرمان ها و ارزشهایی است که شهدای ما به خاطر حفظ آنها، جان خود را فدا کردند.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای خانواده شهید طالبی ابراز داشت : شهیدان منبع نورانیت و هدایت برای ما هستند و امیدواریم که شفاعت این عزیزان هم در این دنیا و هم در آخرت شامل حال همه ما باشد.

در پایان به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا توسط مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مرکزی از خانواده شهید گرانقدر تجلیل شد.