نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با استاندار

دیدار فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با استاندار


به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش، فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با حضور در دفتر استانداری هفته شورای آموزش و پرورش را تبریک گفتند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، در این جلسه استاندار یزد ضمن تشکر از اعضای شورای اموزش و پرورش و دانش آموزان دبستان شاهد حسین و فاطمه گفت: جایگاه آموزش و پرورش، جایگاهی بسیار ویژه است و زیرساختی ترین نهاد اداری در بین تمامی ادارات، مجموعه آموزش و پرورش می باشد.

"فاطمی" افزود: این نهاد، نهاد انسان سازی است و عزیز ترین دارایی هر خانواده فرزند او می باشد که تحویل آموزش و پرورش خواهد داد.

وی بیان داشت: مردم ارتباط بسیار زیادی با آموزش و پرورش دارند و اعتماد کامل نسبت به این ارگان خواهند داشت.

استاندار یزد جایگاه آموزش و پرورش استان یزد را بسیار خوب عنوان کرد و گفت: معلمان استان یزد نسبت به دیگر استان ها ویژه تر هستند و این باعث پیشرفت این مجموعه شده است.

وی ادامه داد: در صورتی که در سطح استان و شهرستان شورای آموزش و پرورش فعال و پویایی را داشته باشیم می توانیم امیدوار باشیم سایر برنامه ها هم به خوبی پیش رود.

لازم به ذکر است: این جلسه دانش آموزان دبستان شاهد حسین و فاطمه با اجرای دکلمه دانش آموزی هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند و از زحمات "فاطمی" به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان یزد  تقدیر و تشکر نمودند.