نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار فرماندار شهرستان یزد با مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک

دیدار فرماندار شهرستان یزد با مدیر آموزش و پرورش ناحیه یکبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، " سید محمد رستگاری" فرماندار شهرستان یزد، در دیدار با مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک، بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود.

وی اظهار کرد: تکریم از مقام معلم نباید منحصر به یک روز و هفته ی خاص شود، بلکه این مهم باید در طول سال از طریق حل و فصل مشکلات فرهنگیان انجام شود .

فرماندارشهرستان یزد با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

"رستگاری" تصریح کرد: نقش مهم آموزش و پرورش در تبیین رونق تولید  در بین دانش آموزان و افراد جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است و آموزش و پرورش می بایست این مهم را درآموزشهای مقاطع مختلف تحصیلی لحاظ نماید.

وی در پایان با اشاره به اينكه معلمان سرمايه عظيم در حوزه تعليم و تربيت جامعه هستند، خاطرنشان كرد: معلمان تأثير گذارترين بخش نظام تعليم و تربيت هستند.