نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار با خانواده گرانقدرشهید والا مقام محمدرضا کاظمی

دیدار با خانواده گرانقدرشهید والا مقام محمدرضا کاظمیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با خانواده شهدا، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ومدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز، با حضور در منزل شهید والا مقام محمد رضا کاظمی با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد این دیدار با تاکید بر حفاظت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بیان داشت:  تکریم و گرامیداشت یاد شهدا ضروریست و آموزش و پرورش در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

"دانافر" افزود: خانواده های معظم شهدا، مایه عزت، آبرو و سرافرازی ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه ها و راهنمایی این عزیزان نیازمندیم.

لازم به ذکر است در این دیداراز خانواده شهید به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر شد.

همچنین مسائل مربوط به ساخت و ساز دبستان پسرانه موسوی کوچه بیوک که در جوارمنزل خانواده شهید والامقام قرار داشت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با رعایت تمام نکات ایمنی و رضایت این خانواده، ساخت مدرسه که امری خیر و خداپسند است انجام شود.