نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار با خانواده گرانقدرشهید والا مقام محمدرضا کاظمی

دیدار با خانواده گرانقدرشهید والا مقام محمدرضا کاظمیبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دیدار با خانواده شهدا، مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ومدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز، با حضور در منزل شهید والا مقام محمد رضا کاظمی با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد این دیدار با تاکید بر حفاظت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بیان داشت:  تکریم و گرامیداشت یاد شهدا ضروریست و آموزش و پرورش در این راستا از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

"دانافر" افزود: خانواده های معظم شهدا، مایه عزت، آبرو و سرافرازی ملت ایران هستند و ما همواره به توصیه ها و راهنمایی این عزیزان نیازمندیم.

لازم به ذکر است در این دیداراز خانواده شهید به پاس رشادت های این شهید سرافراز و ادای احترام به مقام شامخ خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر شد.

همچنین مسائل مربوط به ساخت و ساز دبستان پسرانه موسوی کوچه بیوک که در جوارمنزل خانواده شهید والامقام قرار داشت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد با رعایت تمام نکات ایمنی و رضایت این خانواده، ساخت مدرسه که امری خیر و خداپسند است انجام شود.