نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزار شد

دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد برگزار شد


دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد با حضور"سید محمدرضا مدرسی" فرماندار شهرستان یزد با موضوع برنامه ریزی برای برگزاری گرامیداشت ایام الله دهه فجر در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، فرماندار شهرستان یزد، آموزش و پرورش را جایگاه بسیار مهم دانست و گفت: مجموعه تفکرات و عقاید مختلفی در این مجموعه وجود دارد  که مدیریت را سخت می کند اما هنر این مجموعه این است که بتوان افراد را به بهترین شکل جذب کرد.

  "سید محمدرضا مدرسی" افزود: علی رغم همه مشکلات و اغتشاشات اخیر، حضور پرشور دانش آموزان در مراسم 13 آبان نشان دهنده این است که معلمان و مدیران محترم همت کردند و این شکوه عظیم را به وجود آوردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بیان داشت: دهه فجر بهترین رویداد زمانی است که مشارکت همگانی در آن وجود دارد و باید مدیر، معلم، دانش آموز همگی در کنار هم به برگزاری گرامیداشت ایام الله دهه فجر بپردازند.

"مدرسی" اردوهای دانش آموزی را مهم دانست و گفت: با برگزاری  اردوهای چند ساعته و یا چند روزه برای دانش آموزان، باید دستاورد های انقلاب برای دانش آموزان عزیز تشریح شود.

وی ادامه داد: مناسبت های ملی مانند دهه فجر، یعنی همه آحاد جامعه و با وجود همه مشکلات، برای سربلندی انقلاب به صحنه بیایند.

در پایان اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد  نظرات خود را جهت بهتر برگزار شدن مراسم دهه فجر در مدارس بیان نمودند.