نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دستان کوچک و کاری بزرگ

دستان کوچک و کاری بزرگ


دانش آموزان دبستان دخترانه آزادمنش شاهدیه با برگزاری پویش “نذر آزادی” مبلغ ۱۵ میلیون تومان را جهت آزادی ۱ زندانی جرائم غیر عمد اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک به نقل از خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد ، دانش آموزان دبستان دخترانه آزادمنش شاهدیه با برپایی بازارچه خیریه ‌ای مبلغ ۱۵ میلیون تومان را در قالب پویش" نذر آزادی" به آزادی ۱ زندانی جرائم غیر عمد اختصاص دادند.

"عزت قانع" مدیر دبستان دخترانه در خصوص این اقدام خیرمندانه گفت: در راستای اجرای طرح بوم (برنامه ویژه مدرسه) که هدف اصلی آن آموزش مهارت‌های زندگی در کنار آموزش کتب درسی است تصمیم گرفته تا با هدف تقویت ارزش‌های اخلاقی و انسانی در دانش آموزان پویشی با نام "نذر آزادی" ویژه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را راه اندازی کنیم.

وی در ادامه گفت: در راستای برگزاری این پویش دانش آموزان با استفاده از مهارت‌هایی همچون عروسک سازی، خیاطی، آشپزی، شیرینی پزی و … که از ابتدای سال تحصیلی فرا گرفته بودند اقدام به برگزاری بازارچه خیریه نموده که کلیه عواید این بازارچه به مبلغ ۱۵ میلیون تومان به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا شد.

کمک دانش آموزان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب بازارچه خیریه در استان یزد در حال تبدیل به یک فرهنگ حسنه است و هر ساله به تعداد مدارسی که به این پویش می‌پیوندند اضافه می‌شود.