نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

درخشش و صعود مقتدرانه معلمان تربیت بدنی ناحیه یک در مسابقات علمی عملکردی معلمان تربیت بدنی استان و اعزام به مسابقات کشوری

درخشش و صعود مقتدرانه معلمان تربیت بدنی ناحیه یک در مسابقات علمی عملکردی معلمان تربیت بدنی استان و اعزام به مسابقات کشوریبه گزارش سعید فخرآبادی کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه یک، با حضور "مصطفی خلیلی" رییس اداره تربیت بدنی اداره کل و "عصمت بابایی" کارشناس مسئول تربیت بدنی خواهران اداره کل و " زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و معاون و کارشناسان موضوعی از نفرات برترمسابقات علمی و تخصصی ویژه معلمان تربیت بدنی استان یزد تجلیل به عمل آمد.

در این جلسه خلیلی گفت: برای اولین بار است که 6 نفر از یک ناحیه به مسابقات علمی و تخصصی کشور اعزام خواهند شد و جای تشکر از عملکرد خوب حوزه مدیریت و کارشناسی تربیت بدنی ناحیه یک دارد.

از نکات جالب و قابل توجه در این جلسه میتوان گفت که خانم مرضیه تابان و خانم اسلامی زمانی به عنوان معلم و دانش آموز بودند و هم اکنون هردو در سمت معلمی مشغول به خدمت می باشند و هردو به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

امیرچقماقی ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و رتبه آوری همکاران ناحیه گفت : وجود مربیان و دبیران تربیت بدنی فعال ؛ باعث رشد و شکوفایی وعلاقه بیشتر دانش آموزان به درس تربیت بدنی شده است که اثرات بسیار مثبتی بر روح و روان و جسم دانش آموز دارد.

اسامی راه یافته گان به مرحله کشور به شرح زیر می باشد:

  1. خانم موحدی 2- خانم میرجلیلی 3- خانم تابان 4- خانم اسلامی 5- خانم حدادزاده و خانم فتح آبادی به عنوان شرکت کننده و خانم زهرا دهقان به عنوان مربی تیم

در پایان مراسم به رسم یادبود هدیه ای از طرف مدیریت ناحیه به همکاران اهدا شد. مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک برای تیم اعزامی که نمایندگان شایسته ای در مسابقات کشوری خواهند بود آرزوی موفقیت و درخشش دارد.