نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان نخبه ناحیه یک در سومین جشنواره خوارزمی کشور سنگ تمام گذاشتند

دانش آموزان نخبه ناحیه یک در سومین جشنواره خوارزمی کشور سنگ تمام گذاشتندسومین دوره مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی در چهارسطح آموزشگاه ، منطقه ، استان و کشوری،در پنج رشته ادبیات فارسی، فعالیتهای آزمایشگاهی، پژوهش، دست سازه و زبان انگلیسی در کلیه مدارس دوره اول متوسطه کشور برگزار شد و دانش آموزان برگزیده دوره اول متوسطه استان و ناحیه یک که در مسابقات کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی شرکت کرده بودند موفق شدند رتبه های برتر این جشنواره را کسب نمایند.

دانش آموزان "محمد مهدی گلبخش" و "محمد امین صادقی" از دبیرستان رمضانخانی ناحیه یک موفق به کسب رتبه اول رشته پژوهش  شدند و دانش آموز "عرفان پورجعفری" از دبیرستان دکتر حسابی ناحیه یک نیز موفق شد در رشته دست سازه ها رتبه سوم این مسابقات را کسب کند .

شایان ذکر است که در سال تحصیلی 96-95 تمام دانش آموزان دوره اول متوسطه ناحیه یک  درسطح آموزشگاهی این مسابقات شرکت نموده اند.

مدیر و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک یزد ، این موفقیت های ارزشمند را به این عزیزان و جامعه فرهنگیان استان تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای آنها، آرزوی کامیابی و موفقیت در تمامی مراحل زندگی را دارد.