نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش‌آموزان دبستان ادبستان بهشت با امام جمعه یزد دیدار کردند.

دانش‌آموزان دبستان ادبستان بهشت با امام جمعه یزد دیدار کردند.


چند تن از دانش‌آموزان دبستان ادبستان بهشت به نمایندگی از دیگر دانش‌آموزان، در ایام‌الله دهه فجر، در دفتر امام جمعه یزد حضور یافتند و با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در این دیدار به فعالیت‌ها و خاطرات خود در زمان  انقلاب اشاره کرد و به ذکر خاطراتی از آن دوران برای دانش آموزان پرداخت.

"آیت الله ناصری" ضمن بیان اینکه در هجرت امام از تهران به عراق و از عراق به پاریس در کنار امام خمینی(ره) بود، به علاقه امام خمینی به کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: امام(ره) به کودکان و نوجوانان خیلی امید داشتند که آینده‌ سازان انقلاب باشند و اخلاق و رفتار و علم‌ شان باعث تقویت انقلاب شود.

وی در پاسخ به سؤال دانش‌آموزان درباره ویژگی‌های آیت‌الله شهید صدوقی(ره) گفت: شهید صدوقی(ره) فردی مردمی بود و به فکر رفع مشکلات مردم حتی در خارج از کشور، در مناطق کردستان و در زمان جنگ و ... می پرداخت.

نماینده ولی فقیه ، خطاب به کودکان گفت: امام تأکید داشتند که کودکان  تربیت اسلامی و الهی شوند و  به طور جدی درس بخوانند و در کنار درس، دینشان را هم یاد بگیرند.

آیت الله ناصری با اشاره به اهمیت احترام به بزرگتر ها گفت: کودکان باید تلاش کنند تا ایران روز به روز آبادتر و پایدارتر شود .

گفتنی است؛ دانش‌آموزان  نامه‌ ها و نقاشی‌هایی نیز آماده کرده بودند که به آیت‌الله ناصری تقدیم نمودند. همچنین در پایان هدایایی به رسم  یاد بود از جانب نماینده ولی فقیه در استان یزد به دانش آموزان اهدا شد.