نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور مسئولین ناحیه مقاومت بسیج مرکزی و بسیج فرهنگیان استان یزد در جمع کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک

حضور مسئولین ناحیه مقاومت بسیج مرکزی و بسیج فرهنگیان استان یزد در جمع کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک


مسئولین ناجیه مقاومت بسیج مرکزی و بسیج فرهنگیان استان یزد به مناسبت بزرگداشت روز معلم با کارکنان آموزش و پرورش ناحیه یک یزد دیدار و از زحمات آن ها تقدیر نمودند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، سرهنگ پاسدار "عباس جوکار" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد در این دیدار ضمن تبریک روز معلم به همه فرهنگیان عزیز گفت: دوازده اردیبهشت سالروز شهادت علامه بزرگوار شهید  مرتضی مطهری است و این روز به نام روز معلم نامگذاری شده است.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب که فرمودند" احترام به معلم، احترام به علم و دانش است" گفت: با وجود مشکلات متعدد کرونا مجاهدت آموزش و پرورش و مجموعه آن برای همه آشکار شد و نشان داد که آموزش به دانش آموزان جایگاه بسیار حساس و مهمی دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد افزود: شاهد بودیم در آموزش و پرورش ناحیه یک یزد دغدغه تمام مسئولین یادگیری دانش آموزان در تمام حوزه های تعلیم و تربیت است و با یاری خداوند نه تنها چالشی در این رابطه وجود نداشت بلکه فرصت های بسیار خوبی اتفاق افتاد.

در ادامه "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بیان داشت: بسیار از بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متشکرم که همیشه پشتیبان و یاور آموزش و پرورش هستند

وی افزود: رهبر معظم انقلاب توصیف بسیار زیبا و کاملی را از معلمان بیان داشتند و آن ها را افسران سپاه پیشرفت کشور نامیدند که نشان میدهد نقش معلم در جامعه دارای اهمیت زیادی است و با وجود بیماری کرونا این مهم بیشتر احساس شد.

وی خاطر نشان کرد: همه اعضای جامعه باید دست در دست یکدیگر دهند تا دغدغه آموزش و پرورش که آموزش دانش آموزان  است رفع گردد تا همه دانش آموزان یکسان و با شرایط مطلوب آموزش ببینند.

در پایان  مسئولین ناحیه مقاومت بسیج مرکزی و بسیج فرهنگیان استان یزد از مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و چند تن از جانبازان معلم، به مناسبت بزرگداشت هفته معلم تقدیر و تشکر نمودند.