نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور بازرسان وزارتی در آموزش و پرورش ناحیه یک

حضور بازرسان وزارتی در آموزش و پرورش ناحیه یک


“مژگان آژیده”رئیس هیات ناظران پروژه مهروزارت آموزش و پرورش با حضور در اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، فعالیت کارگروه های پروژه مهر را رصد و از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گرفتند.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، "خانم دکتر آژیده" رئیس هیات ناظران پروژه مهر  ویژه استان یزد ضمن بیان تشکر و خداقوت به همکاران شاغل در ناحیه ١، با ذکر این مطلب که امسال بازگشایی مدارس در دوران پس از اپیدمی کرونا مصادف با ایام پایانی ماه صفر می باشد و این مهم می طلبد فضای باز گشایی مدارس بر اساس اقتضائات مخاطبین هر دوره تحصیلی رنگ و عطری معنوی با مهر محمدی، کرامت حسنی و رافت رضوی به خود گیرد، بر ترویج فرهنگ ایثار و جهاد در هفته دفاع مقدس تاکیدکردند.

"آژیده " فعالیت های کارگروه های شش گانه  پروژه مهر را در ناحیه ارزشمند و برگرفته از کار تیمی منسجم برشمردند و از خلاقیت های به عمل آمده تقدیر کردند.ایشان در ادامه به اهمیت بیان چالش ها در طرح بازگشایی مدارس پرداختند و از همکاران خواستند چالش های موجود را بیان و راهکارهای اجرائی خود در راستای رفع چالش ها با توجه به نزدیکی لایه مدیریتی به صف پیشنهاد دهند.

ایشان با تاکید بر انسداد مبادی بی سوادی از ریاست محترم منطقه و شورای معاونین خواستند که از هر فرصتی برای جذب دانش اموزان باز مانده یا تارک تحصیل با کمک از تمام ظرفیت های موجود در منطقه از جمله شورای اموزش و پرورش، ظرفیت صدا و سیما، مساجد محله و …استفاده نمایند تا با ایجاد این جریان همه لازم التعلیمان با حضور در مدرسه در فرایند اموزش و یادگیری  قرار گیرند.
گفتنی است در این جلسه هر یک از روسای کارگروه های پروژه مهر آموزش و پرورش ناحیه یک به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
لازم به ذکر است مسئولین محترم بعد از جلسه به بازدید مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد پرداختند و از نزدیک روند امور را مورد بررسی قرار دادند.