نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حبیب فکوری: در موضوع حجاب و عفاف باید برای هر مدرسه ای جدا برنامه داشته باشیم و مناسب با شرایط آن مدرسه چالش های آن را شناسایی کنیم.

حبیب فکوری: در موضوع حجاب و عفاف باید برای هر مدرسه ای جدا برنامه داشته باشیم و مناسب با شرایط آن مدرسه چالش های آن را شناسایی کنیم.


کمیته عفاف و حجاب آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به سخن امام علی(ع) که می فرمایند: " پاداش فردی که پاکدامن باشد در صورتی که می تواند گناه کند، کمتر از شهید نیست" بیان داشت: اتفاقاتی که در کشور انجام شد برای یک روز و یک دوره برنامه ریزی نشده بود و دشمنان برنامه ریزی بسیاری را در این زمینه انجام داده اند.

"حبیب فکوری" افزود: در جامعه امروز بحث الگوپذیری بسیار مهم است که باید مدیر، معاون، معلم و همه فرهنگیان الگوی خوبی برای دانش اموزان باشند.

وی گفت: نماد انقلاب اسلامی ایران، امور تربیتی است و ضرورت عفاف و حجاب در کشور ایران بسیار مهم است که  باید این موضوع برای همه ی افراد جامعه حائز اهمیت باشد.

"فکوری" با بیان اینکه در موضوع حجاب و عفاف باید برنامه کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشیم اظهارکرد: باید برای هر مدرسه ای جدا برنامه داشته باشیم و مناسب با شرایط آن مدرسه چالش های آن را شناسایی کنیم، همچنین در هرمدرسه نیز باید برای هر دانش آموز برنامه جدایی وجود داشته باشد زیرا تفاوت های فردی هر نفر متفاوت است.

وی ادامه داد: در هر مقطع متناسب سن دانش آموز باید تولید محتوا صورت گیرد برای مثال در دوره ابتدایی تولید انمیشن باشد و در دوره متوسطه جملات کوتاه کار شود تا تاثیر خوبی برای دانش آموزان داشته باشد.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه هریک از اعضای کمیته عفاف و حجاب ناحیه یک، به بیان نظرات خود در رابطه با این موضوع پرداختند.