نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

جلسه کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


جلسه کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش ناحیعه یک یزد با حضور اعضای تعیین شده در شیوه نامه ارسالی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با تبریک فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی و  نکوداشت پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل جزو زندگی روزمره ما است و در بسیاری از موارد به صورت ناخوداگاه از آن استفاده می کنیم.

"زهره امیرچقماقی" پدافند غیرعامل را امری موثر درجهت حفظ زیرساخت های حیاتی و حساس دانست و گفت:رعایت پدافند غیر عامل یک امر ضروری است و باید این فرهنگ را نهادینه کنیم تا در برابر تهدیدات به خصوص تهدیدات نوین مصون بمانیم.

وی تاکید کرد: امروزه فضای مجازی در دسترس دانش آموزان است و گذراندن دوره های ضمن خدمت در خصوص آشنایی با فضای سایبری و مجازی برای معلمان و والدین  بسیار مهم است زیرا معلمی که آگاهی کامل در مورد پدافندغیرعامل و فضای مجازی داشته باشد می تواند دانش آموزان خود را از خطرات آن محافظت نماید.

"امیرچقماقی" وظایف کارگروه پدافند غیرعامل آموزش و پرورش ناحیه یک یزد را بسیار مهم دانست و اظهارداشت: نباید فقط این کارگروه  به یک جلسه ختم شود بلکه به صورت ماهانه و مستمر با ارائه گزارش و تشکیل جلسات قبل از وقوع حوادث احتمالی تصمیم گیری هایی انجام شود.

در ادامه "سرداری" کارشناس مسئول پدافند غیرعامل اداره کل، با قرائت شرح وظایف مسئولین کارگروه ها آنها را مطلع و در جریان امور محوله قرار داد

.