نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه کمیته هماهنگی برنامه های هفته بسیج دانش آموزی برگزار شد

جلسه کمیته هماهنگی برنامه های هفته بسیج دانش آموزی برگزار شد


جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی هفته بسیج دانش آموزی در آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، جانشین فرماندهی بسیج ناحیه مرکزی یزد ضمن تشکر از فعالیت های آموزش و پرورش ناحیه یک در خصوص برگزاری مناسبت های دانش آموزی گفت: امسال برنامه روز شمار هفته بسیج به صورت کشوری از تاریخ 30 آبان ماه الی 6 آذر ماه مشخص شده است.

"دشت آبادی" به خدمات ویژه بسیج به خصوص در زمان بعد از جنگ اشاره کرد و گفت: باید برنامه های بسیج دانش آموزی با با محوریت فعالیت دانش آموز اجرا گردد و در این زمینه می توان از ظرفیت دانش آموزان و نخبگان بسیجی استفاده نمود.

وی افزود: در شرایط کنونی محدودیت هایی در سطح جامعه حاکم شده است که در بسیاری از موارد عامل به وجود آمدن نبوغ برای دانش آموزان است، لذا باید از خلاقیت و همفکری دانش آموزان در هفته بسیج دانش آموزی استفاده کنیم تا برنامه هایی پر محتوا و مناسب برای دانش آموزان اجرا شود.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به شرایط کرونا باید افتتاحیه هفته بسیج در بستر شبکه شاد انجام شود تا دانش آموزان و خانواده ها بتوانند برنامه های این رویداد را دنبال نمایند.

در ادامه " محمد معینی" معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: باید به کنگره چهار هزار شهید توجه داشته باشیم و آن را با  مناسبت هفته بسیج پیوند دهیم.

وی از وجود کانال مناسبت های ملی و مذهبی در شبکه شاد خبر داد و گفت: مناسبت ها و برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در این شبکه که در دسترس تمام آموزگاران، دانش آموزان و والدین می باشد برگزار خواهد شد.

در پایان هریک از اعضای این کمیته به بیان پیشنهادات و نظرات خود جهت بهتر برگزار شدن هفته بسیج پرداختند.