نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه کارگروه جذب و نگه داشت اعضا در صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید

جلسه کارگروه جذب و نگه داشت اعضا در صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار گردید


با حضور نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان یزد، جلسه کارگروه صندوق ذخیره فرهنگیان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، بر لزوم توسعه فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد و اظهارداشت: باید سپرده گذاران قبل از مشارکت و عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان، خدمات رفاهی را دریافت کنند تا به صورت عینی به مشارکت در آن ترغیب شوند.

سپس نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان، در سخنانی گزارشی از وضعیت فعلی این صندوق ارائه کرد و گفت: اطّلاع رسانی مطلوب در زمینه ی کمّ و کیف عملکرد این صندوق  به همکاران می تواند در ایجاد انگیزه برای جذب افراد غیر عضو  و  استمرار عضویت برای اعضای حال حاضر موثّر باشد.

"احمد شهسواری" بیان داشت: سود موسسه در سال 98 از 62 میلیارد تومان به هزار و صد میلیارد تومان افزایش داشته و همچنین سهم الشرکه اعضاء در سال 96 و شش ماهه اول 97 به مبلغ 413 میلیارد و 394 میلیون تومان در حساب اعضاء ثبت گردیده است .

وی عناوین اصلی برنامه ی کارگروه این صندوق را افزایش سهم الشرکه، جذب اعضای جدید و استمرار عضویت بازنشستگان عنوان کرد و افزود: باید همکارانی که تابحال عضو این صندوق  نشده اند شناسایی شوند و با تبیین و توجیه برنامه های صندوق، در صورت تمایل، زمینه ی عضویت برایشان فراهم گردد.

"شهسواری" در خصوص افرادی که در شرف بازنشستگی هستند افزود: این افراد می توانند در صورت تمایل به تداوم عضویت در این صندوق، فرم مربوط را تکمیل و به امور اداری ناحیه یک تحویل نمایند تا بعد از بازنشستگی از مزایای این صندوق بهرمند باشند.

همچنین در این نشست گزارشی از عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان و فعالیت های صورت گرفته ارائه شد و راهکار های جذب و مشارکت هر چه بیشتر فرهنگیان توسط سایر اعضا مورد بررسی قرار گرفت.