نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی با مدیران کودکستانهای (مراکز پیش دبستانی و مهدکودک) ناحیه یک برگزار شد

جلسه هم اندیشی با مدیران کودکستانهای (مراکز پیش دبستانی و مهدکودک) ناحیه یک برگزار شدبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد،"سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در خصوص شیوه نامه ساماندهی و مدیریت امور اجرایی کودکستانها در سال تحصیلی 1402-1401 و مراحل فرآیند تطبیق مجوزها، میزان افزایش شهریه در سال تحصیلی جاری، محتواهای مورد تأیید سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، اهمیت برگزاری دوره های کمک های اولیه و احیا برای مدیران و مربیان کودکستان ها و ... توضیحاتی بیان فرمود.

رسول فلاح زاده، معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک، در مورد اهمیت به روز بودن اطلاعات مدیران، همکاری با یکدیگر و با کارشناسان ناحیه، اهمیت بیمه دانش آموزی و بیمه مسئولیت مدنی همکاران، رعایت روز کاری و ساعت کاری مراکز و ... سخنانی بیان و خاطر نشان نمود: ما به عنوان خدمتگزاران آموزش و پرورش با مدیران کودکستانها در یک تیم هستیم و جهت پیشرفت و رسیدن به اهداف سند تحول بنیادین یار و یاور همدیگر خواهیم بود.

 

در ادامه "طیبه دهقان" کارشناس آموزش پیش دبستانی ناحیه یک در مورد اهمیت رعایت شرط سنی نوآموزان هنگام ثبت نام، رعایت ظرفیت مشخص شده از سوی نوسازی، رعایت ظرفیت استاندارد هر کلاس، لزوم استفاده از محتوای آموزشی معرفی شده از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، ممنوعیت استفاده از کتاب­های آموزشی و کمک آموزشی خارج از لیست معرفی شده، لزوم پاسخگویی به نامه ها و ارسال گزارشها در موعد مقرر، لزوم به روز بودن اتوماسیون اداری و ... نکاتی را بیان کرد.