نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هماهنگی کمیته توجیه و تبلیغ ناحیه یک برگزار شد

جلسه هماهنگی کمیته توجیه و تبلیغ ناحیه یک برگزار شدبا هدف بررسی روند اجرایی مصوبات ستاد پروژه مهر استان و ناحیه جلسه کمیته توجیه و تبلیغ پروژه مهر سال تحصیلی 99-98 با حضور اعضاء در سالن اجتماعات شهید پور محمد علی  مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک تشکیل شد.

در این جلسه بعد از قرائت قرآن کریم، دبیر پروژه مهر ناحیه برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌ها و پیش بینی مقدمات بازگشایی مدارس در آغاز سال تحصیلی جدید را از برنامه های کمیته توجیه و تبلیغ ذکر کرد و ضمن تشکر از همه اعضا خواست تا با تلاش و جدیت بکوشند تا مقدمات بازگشایی  مدارس به نحو مطلوب و با استفاده  از همه ظرفیت‌ها به نحو شایسته استفاده کنند.

 "علی محمدی " دبیر کارگروه توجیه و تبلیغ پروژه مهر98 ضمن ارائه گزارش کمیته از سال گذشته ، دعوت از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران، مسئولین شهری و محلی، تمهید مقدمات لازم برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، برپایی نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان ، هماهنگی جهت ارسال پیام مقام عالی وزارت، مدیرکل و روسای آموزش و پرورش را از اهم وظایف کمیته توجیه و تبلیغ در امر بازگشایی باشکوه مدارس برشمرد.

در ادامه " زهره امیر چقماقی " مدیر ناحیه با اشاره به اهمیت مراسم های بازگشایی مدارس، از اعضا خواست تا نقطه نظرات پیشنهادی که قابلیت اجرایی داشته باشند را اعلام کنند .

امیر چقماقی با آرزوی موفقیت برای دانش آموزان و معلمان افزود : کارکنان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک تمام تلاش خود را در جهت اینکه دانش آموزان سال تحصیلی جدید را به دور از هرگونه مشکل در آموزشگاه ها شروع کنند ، بکار گرفته است.

سپس در ادامه هریک از مدیران و اعضای کمیته به بیان نظرات خود پرداختند و در پایان ابلاغ مدیران مجری مراسم های بازگشایی به آنها تقدیم شد.