نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مدیران هنرستان های آموزش و پرورش برگزار شد

جلسه مدیران هنرستان های آموزش و پرورش برگزار شد


با حضور حبیب فکوری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و محمد علی شایق معاون متوسطه ناحیه یک جلسه مدیران هنرستان در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تشکر از فعالیت های مدیران محترم هنرستان گفت: بیشترین سختی کار و فعالیت ها، در مدارس هنرستان  وجود دارد و با وجود کمبودهای زیادی که در کارگاه ها وجود دارد فعالیت های خوبی را انجام می دهند.
"حبیب فکوری" در این جلسه عقد قرار داد با مجمع خیرین هنرستان ساز خراسان رضوی خبر داد و بیان داشت: ۱۹۵۰۰ متر مربع را برای ساخت یک مجتمع با هدف فعالیت در حوزه هنرستان ساخته خواهد شد و بسیاری از مشکلات فضای هنرستان ها در طی دو سال آینده حل خواهد شد.
وی افزود: بیشترین هنرستان های تخریبی در آموزش و پرورش ناحیه یک وجود دارد که باید توجه بیشتری در سطح استان به این مدارس، کارگاه ها  و تجهیزات آن ها انجام شود.
"فکوری" با اشاره به مشکلات نیروی انسانی گفت: نیروی انسانی آموزش و پرورش مهم ترین بخش در این سیستم است و سرمایه آموزش و پرورش نیروی انسانی آن است که انشالله توجه بیشتری  در این امر خواهد شد.
وی اظهار کرد:  ۴۰ هزار نیروی خدماتی در کشور استخدام خواهند شد و امسال آموزش و پرورش ناحیه یک  سازماندهی نیروهای خدماتی در مدارس را انجام خواهد و به یاری خداوند مشکل خدمتگزار در مدارس حل خواهد شد.
در ادامه " محمد علی شایق" به بیان نکات آموزشی و دستورالعمل های ارسالی پرداخت.
لازم به ذکر است هر یک از مدیران به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.