نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه مجمع فرهنگیان ایثارگر برگزار شد

جلسه مجمع فرهنگیان ایثارگر برگزار شد


با حضور جمعی از فرهنگیان ایثارگر جلسه ای در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با درود بر تمامی شهدای فرهنگی افزود: ما از خدمت به مردم خسته نخواهیم شد و با تمام توان خود خدمتگزار مردم خواهیم بود.
"حبیب فکوری" با اشاره به نقش بسیار مهم نیروهای باتجربه و ایثارگر بیان داشت: برنامه های زیادی را در جهت اعتلای  آموزش و پرورش داریم و نظرات شما عزیزان چراغ راه ما خواهد بود.
وی اظهار داشت: آموزش و پرورش نیاز به نیروهای جوان، متعهد و انقلابی دارد تا جهادی عمل نمایند و مدیران بیشتر از 35 سال نباید در پست مدیریت مدارس قرار گیرند.
"فکوری" گفت: آموزش و پرورش قابل مقایسه با هیچ دستگاه و اداره ای نیست زیرا تعلق به فرد خاصی ندارد، بلکه برای همه مردم عزیز است.
وی افزود: آموزش و پرورش نیاز به دانش آموز تمدن ساز دارد نه دانش آموز کنکوری، زیرا آموزش روش چگونه زندگی کردن دارای اهمیت بسیاری است.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد برنامه ریزی در مدارس را بسیار مهم دانست و گفت: تمامی مدیران مدارس باید برنامه جامع و عملیاتی داشته باشند و برنامه های آموزشی، تربیتی و مالی خود را در معرض دید همگان قرار دهند.
وی در خصوص وضعیت مدارس آموزش و پرورش ناحیه یک بیان داشت: مدرسه ای تحت عنوان صرفاً اتباع در آموزش و پرورش ناحیه یک وجود ندارد و همه زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران قرار داریم و تحصیل حق همه افراد است.
"فکوری" ادامه داد: بیشترین مدارس تخریبی در آموزش و پرورش ناحیه یک وجود دارد و همچنین بزرگترین هنرستان در این ناحیه است که بیشتر مسئولین محترم در این هنرستان تحصیل کرده اند اما متاسفانه این هنرستان نشست کرده است و امید است با توجه و یاری مسئولین، این مدرسه بازسازی و مرمت شود.
در پایان هریک از اعضای این مجمع به بیان نظرات، پیشنهادات، انتقادات خود پرداختند و مقرر شد از همفکری این عزیزان استفاده شود.