نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد برگزار شد

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد برگزار شد


در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جلسه ستاد دهه فجر آموزش و پرورش ناحیه یک، با در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: امسال برنامه ریزی فعالیت های دهه فجر با توجه به ساختار جدیید که به وجود آمده است  باید اثرگذار و جذاب باشد.

"زهره امیرچقماقی" افزود: امسال دانش آموزان در د اخل مدرسه نیستند  و باید برنامه های دهه فجر به صورت مجازی برگزارشود تا ترویج آرمان ها و ارزش های انقلابی و انتقال ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی که  محور اصلی برنامه‌های دهه فجراست به خوبی انجام شود.

وی بیان داشت: فضا سازی و شاداب سازی فضای اداره و مدرسه، پخش سرودهای انقلابی در شبکه شاد و اداره، نواختن زنگ انقلاب به صورت مجازی در بستر شبکه شاد،  مصاحبه از افراد با تجربه در زمان جنگ و در اختیار گذاشتن خاطرات آن ها برای دانش آموزان و... از جمله برنامه ریزی هایی است که در دهه فجر انجام خواهد شد.

وی با تاکید به بیانیه ی گام دوم انقلاب گفت: باید به نسل چهارم انقلاب و جوانان توجه بسیار زیادی شود و در دهه مبارک فجر به پرسشگری جوانان پاسخ داده شود.

"امیرچقماقی" خاطر نشان کرد: تبیین نقش فرهنگیان در پرورش و آشنا کردن جوانان و نوجوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی از سیاست های اجرایی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.

در پایان هر یک از اعضای ستاد به بیان نظرات جهت بهتر برگزار شدن دهه فجر انقلاب اسلامی پرداختند.