نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک با هدف برنامه ریزی و پیگیری امور فرهنگی و آموزشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر جهت شروع سال تحصیلی جدید، با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد و مدیران مدارس شاهد در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی این مدیریت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بیان داشت: فرزندان شاهد، میراث دار و امانت های گرانقدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.

"زهره امیرچقماقی" ضمن تاکید بر امر نظارت مستمر، رسیدگی و پیگیری لازم در راستای ارتقاء امور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، از زحمات صادقانه رابطین و اعضای ستاد شاهد تشکر وقدر دانی کرد وافزود: خانواده های شاهد و ايثارگران حق بزرگی بر گردن نظام اسلامی دارند و لذا بايد زمينه رشد و ارتقای تحصيلی و علمی فرزندان شاهد و ايثارگر فراهم شود.

وی افزود: امسال با توجه به وجود ویروس کرونا در جامعه، شرایط بازگشایی مدارس و نحوه ثبت نام به صورت خاص است و باید مدیران محترم،  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به بهترین نحو سال تحصیلی جدید را برنامه ریزی کنند.

در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد بیان داشت: خدمت در مدارس شاهد یک خدمت ویژه و خاص است زیرا در اینگونه مدارس فرزندان شهدا، یادگاران شهدا و جانبازان و کسانی که با ایثار خود دین خود را به انقلاب ادا کرده اند به عنوان امانت در دست ما هستند.

"حجت الاسلام نقیبی" در ادامه افزود: یکی از رسالت های ستاد اجرایی شاهد٬ توجه خاص به تحصیل دانش آموزان خانواده شهدا و ایثارگران است و فرزندان شاهد و ايثارگر با حضور در عرصه‌های مختلف به ويژه در سنگرهای علم و دانش توطئه‌های دشمنان را خنثی كرده‌اند.

وی از زحمات و فعالیت های ستاد شاهد آموزش و پرورش و فعالیت مدارس شاهد تشکر نمود.

لازم به ذکر است در این جلسه بحث امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر، نحوه پذیرش و ثبت نام دانش آموزان ورودی به مدارس شاهد، رسیدگی به وضعیت مدارس شاهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.