نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

جلسه ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شدبه گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزشو پرورش ناحیه یک،  "حبیب فکوری" سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک، در این جلسه با اشاره به لزوم برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز گفت:  حدود ۷۰۰   کلاس برای میزبانی از میهمانان نوروزی در ناحیه یک یزد اختصاص یافته است.

وی افزود: باید با برنامه ریزی مطلوب نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت سالهای گذشته و رفع مشکلات، موانع و کمبودهای مدارس اقدام کرده  و نقاط قوت و نوآوری ها را تقویت کنیم تا کسانی که به شهر یزد  سفر می نمایند؛ با خاطره ای خوش ش شهر یزد را ترک نمایند.

وی بیان داشت: شرایط امسال با توجه به ویروس کرونا خاص می باشد و باید تمام تلاش خود را جهت رعایت پروتکل های  بهداشتی در مدارس انجام دهیم.

"حبیب فکوری" بر تقسیم وظایف و برنامه ریزی جهت بازدید از پایگاه های اسکان نوروزی تاکید کرد و گفت: با بازدید از مدارس می توانیم نسبت به شناسایی و رفع مشکلات موجود در مدارس اقدام کنیم تا در آستانه تعطیلات نوروزی با مشکلی مواجه نشویم.

در ادامه "دستخوان" کارشناس تعاون و رفاه آموزش و پرورش ناحیه یک  گفت: مدارس مجری طرح اسکان انتخاب شده است و باید گروه های بازدیدی جهت بازدید از پایگاه های اسکان تعیین نماییم که از همه مدارس مجری طرح اسکان بازدید و نیاز مدارس مجری طرح اسکان را بررسی و پیگیری نمایند.

 در پایان  این جلسه اعضای ستاد طرح ها و برنامه های خود را در جهت بهبود کیفیت برنامه های ستاد اسکان ارائه دادند.