نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه رؤسای حوزه های امتحانات نهایی خرداد 99 برگزار شد

جلسه رؤسای حوزه های امتحانات نهایی خرداد 99 برگزار شد


جلسه توجیهی عوامل اجرایی حوزه های امتحانی با حضور مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش متوسطه، معاون تحقیق و پژوهش، کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی، کارشناس مسئول فناوری، کارشناس بهداشت، و برخی از مدیران مدارس در خصوص برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک،  جلسه توجیهی عوامل اجرایی حوزه های امتحانی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک، با هدف ایجاد هماهنگی در برگزاری امتحانات پایه دوازدهم بر اساس دستورالعمل اجرای پروتکل های بهداشتی بر پا گردید.

در این جلسه "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، با اشاره به حساسیت برگزاری امتحانات به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: حوزه های امتحانی باید کلیه پروتکلهای بهداشتی ازجمله فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش، نحوه چیدمان صندلی ها را مدنظر قرار دهند و هیچ یک از عوامل اجرایی و دانش آموزی بدون ماسک وارد حوزه های امتحانی نشوند تا خانواده ها دغدغه و نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

وی اذعان کرد: با توجه به این که در هر حوزه امتحانی دانش آموزانی از دیگر مدارس حضور دارند، عوامل اجرایی امتحانات نباید بین دانش آموزان فرقی بگذارند زیرا همه ی دانش آموزان عزیز مانند فرزند ما می باشند.

در ادامه "حمیدرضا زارع"، کارشناس مسئول امتحانات و " روح الله پورصالح" کارشناس مسئول فناوری، در خصوص ضوابط امنیتی و اجرایی امتحانات به ذکر مباحثی جهت هماهنگی بیشتر حوزه ها پرداختند.

در پایان جلسه، "محسن ابویی" کارشناس بهداشت، مسائل و پروتکلهای بهداشتی مربوط به برگزاری امتحانات را به طور کامل شرح داد.