نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه تأمین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت برگزار شد

جلسه تأمین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت برگزار شد


جلسه تهیه تبلت و تلفن همراه و تامین نیاز های دانش آموزان بی بضاعت جهت استفاده از شبکه اجتماعی شاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اظهار داشت : با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس، دانش آموزان برای یادگیری مطالب درسی نیاز به استفاده از شبکه های اجتماعی و برنامه شاد دارند که تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند و بی سرپرست قادر به تهیه تلفن همراه و تبلت نیستند.

"زهره امیرچقماقی" افزود: امیدواریم با استفاده از ظرفیت انجمن اولیاء و مربیان  در مدارس و خیرین محترم بتوانیم این مقوله را به خوبی انجام دهیم .

وی بیان داشت: تاکنون تعداد 180 عدد دستگاه دی وی دی پلیر از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به مدارس کمتر برخوردار این ناحیه توزیع شده است و با همکاری مخابرات 15 مدرسه در آموزش و پرورش ناحیه یک به اینترنت پرسرعت رایگان اتصال داده شده اند.

"امیرچقماقی" با اشاره به اهمیت فعالیت خیرین محترم در شرایط کنونی گفت: حضور پررنگ افراد خیر می تواند بسیاری از مشکلات کمبود وسایل آموزشی دانش آموزان بی بضاعت مثل تلویزیون، تبلت و تلفن همراه را کاهش دهد تا همه دانش آموزان بتوانند به صورت یکسان مطالب درسی را فراگیرند.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوبه هایی تظیم شد تا از ظرفیت خیرین و کمک های مردمی جهت یاری رساندن به دانش آموزان نیازمند استفاده شود.