نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن پایان دوره کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.

جشن پایان دوره کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد،عصر شنبه ۱۶ مهرماه جشن پایان دوره کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرا(س) با حضور هنرآموزان این کانون، شماری از خانواده ها و مسئولین اداره کل و ناحیه یک آموزش و پرورش برگزار شد.
تمام بخش های گوناگون این جشن که همزمان با روز جهانی کودک و در محل آمفی تئاتر کانون فاطمه الزهرا(س) برگزار می شد، توسط هنرآموزانی اجرا شد که در کلاس های تابستانی کانون آموزش دیده بودند.
در آغاز برنامه «زهرا فلاح تفتی» مدیر این کانون ضمن خوشامدگویی گزارشی از روند برگزاری کلاس های تابستانی را ارائه کرد.
در بخشی از این جشن دانش آموز محور، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به ایراد سخن پرداخت.
«حسن عبداللهیان» در بخشی از سخنانش به اهمیت و ضرورت فعالیت های فرهنگی هنری دانش آموزان اشاره کرد و نقش کانون های فرهنگی تربیتی را در این زمینه مهم و اساسی دانست.
اجرای گروه سرود کانون که با سرپرستی و مربی گری «محسن شاکری» ۲ قطعه سرود را اجرا کردند، از بخش های دیگر این جشن بود.
در بخشی دیگر از این جشن با اهدای لوح تقدیر از طرف مدیرکل آموزش و پرورش و نیز هدیه‌ای از مدیریت کانون فاطمه الزهرا(س) از زحمات چند ساله «معین خلیلی» کارشناس اردوها و فعالیت های فوق برنامه آموزش و پرورش ناحیه یک تقدیر شد.
«آقای شایق» معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه یک نیز در سخنانی کوتاه به اهمیت «کودک درون» و تاثیر گذاری آن در رفتار و ظاهر بزرگسالان اشاره کرد و حفظ و نگهداری «کودک درون» را مهم و ضروری دانست.
مهدیه ملائیان بعنوان مجری به همراه ساجده شیخ علی شاهی، هلیا حیدری و امین فلاح از جمله هنرآموزان کانون بودند که به ترتیب بخش های دکلمه، نقالی و استندآپ را اجرا کردند.
«کاظم پناهی» معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه یک به همراه «محمدحسین شمس الدینی» رییس اداره امور هنری اداره کل از میهمانان ویژه این جشن دانش آموزی بودند.
گفتنیست در حاشیه مراسم کارگاه های خوشنویسی، طراحی و نمایشگاهی از آثار کلاس های هنری مهارتی هنرجویان برپا شده بود و مورد توجه ویژه مدعوین قرار گرفت و این برنامه با اجرای سرود همگانی به پایان رسید.