نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن غنچه ها برگزار شد

جشن غنچه ها برگزار شد


همزمان با سراسر کشورآئین جشن غنچه ها(دانش آموزان پیش دبستانی) با حضور "زهره امیرچقماقی" مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه یک در دبستان راه فرزانگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس، فرارسیدن سال تحصیلی جدید و جشن غنچه ها(دانش آموزان پیش دبستانی) را تبریک گفت و از خانواده ها و والدین خواست در اجرای برنامه ها و بستر سازی برای آموزش حضوری و غیر حضوری دانش آموزان با کادر اداری و آموزشی  مدرسه همراهی داشته باشند.

"زهره امیرچقماقی" افزود: معلمان گرامی سال های سختی را گذرانده اند و امید است امسال با واکسینه شدن دانش آموزان مدارس به صورت حضوری ادامه پیدا کند.

وی بیان داشت: 85 درصد فرهنگیان محترم و همچنین دانش آموزان پایه دوازدهم واکسینه شده اند و طبق برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم مدارس در ماه آبان به صورت کاملا حضوری برگزار شود.

وی تاکید کرد: خواندن و نوشتن درپایه  اول ابتدایی بسیار دارای اهمیت است و خانواده ها با همکاری لازم با  مدیر و معلمان فرزندان خود را به صورت حضوری و گروه بندی شده به مدارس بفرستند.