نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشنواره هنرهای آوایی دانش آموزان ناحیه یک برگزار شد

جشنواره هنرهای آوایی دانش آموزان ناحیه یک برگزار شد


4 اسفندماه 1395

به گزارش" مهدیه منشادیان " کارشناس فرهنگی و هنری ناحیه یک، جشنواره هنرهای آوایی دانش آموزان ناحیه یک آموزش و پرورش از اول اسفند ماه تا سوم اسفند در دوره های ابتدایی دختران و پسران متوسطه دوره اول و دوم دختران و پسران برگزار شد.

در این جشنواره که بیش از 800 دانش آموز در گروههای 20 نفره  به رقابت پرداختند، با داوری داوران متخصص و مجرب موسیقی و سرود استانی رتبه های اول تا سوم هر دوره و جنسیت  مشخص و از طرف مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. گروههایی که مقام اول را کسب نمایند جهت شرکت در جشنواره هنر های آوایی استانی معرفی می گردند.جشنواره دوره ابتدایی تا سطح ناحیه ،دوره متوسطه اول تا سطح استان و دوره متوسطه دوم تا سطح کشور پایان می یابد.

از مدیران معاونین و مربیان پرورشی مربیان فنی سرود و از کلیه ی همکاران و عوامل اجرایی که در برگزاری هر چه با شکوه تر جشنواره فرهنگی هنری ناحیه یک آموزش و پرورش نهایت تلاش و کوشش را بعمل آورند صمیمانه قدردانی و تشکر می شود.به امید شکوفایی و بالندگی عزیزان دانش آموز ناحیه یک یزد در تمام عرصه های فرهنگی و هنری در جهت آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ایران.