نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تیم فوتسال متوسطه اول پسران ناحیه یک به مقام نایب قهرمانی مسابقات فوتسال استانی رسید

تیم فوتسال متوسطه اول پسران ناحیه یک به مقام نایب قهرمانی مسابقات فوتسال استانی رسیدمسابقات استانی فوتسال دانش آموزان متوسطه دوره اول در سالن شهید حبیب الله رضایی ( مجتمع ورزشی شهدای معلم ) و با شرکت 11 تیم از نواحی و مناطق استان و در سه روز برگزار شد که بعد از انجام 23 بازی تیمهای ناحیه یک و ناحیه دو به فینال مسابقات راه یافتند و  در یک بازی بسیار زیبا و پرافت و خیز تیم فوتسال ناحیه دو توانست با حساب 3 بر 2 از سد تیم ناحیه یک بگذرد و به مقام قهرمانی دست یابد. پیش از این دیدار و در دیدار رده بندی تیم های بافق و ابرکوه به مصاف هم رفتند و بافقی ها توانستند با شکست حریف خود بر سکوی سوم مسابقات قرار گیرند.

ناحیه یک در دور مقدماتی با شکست دادن تیم های میبد ، ابرکوه و خاتم در گروه خود اول شده و در مرحله یک چهارم با شکست مهریزی ها راهی نیمه نهایی شدند.در نیمه نهایی مسابقات تیم بسیار خوب بافق را به سختی از پیش رو برداشتند و به شایستگی گام به فینال نهادند.

همه این مراحل آماده سازی و حضور مقتدر در مسابقات ، زیرنظر دو تن از همکاران خوب و زحمتکش ما آقایان" محمد علی تفتیان" و" ابراهیم فلاح زاده" صورت گرفت. کارشناسی تربیت بدنی ناحیه و در راس آنها آقای" سعید فخرآبادی" مثل تمامی تیمهای اعزامی به مسابقات حمایت کامل را داشته و پیگیر مراحل پیشرفت دانش آموزان بودند.

قهرمانی دانش آموزان ناحیه دو را به عوامل و دست اندرکاران این تیم نیز تبریک گفته و برای عزیزان زحمتکشمان در ناحیه دو جهت حضور مقتدرانه در مسابقات کشوری بعنوان نماینده استان ، آرزوی کسب رتبه اول را داریم.