نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تیم آموزشگاه ابتدایی پسرانه کوچک زاده نایب قهرمان مسابقات طناب زنی کشور شد

تیم آموزشگاه ابتدایی پسرانه کوچک زاده نایب قهرمان مسابقات طناب زنی کشور شدنونهالان طناب زن دبستان کوچک زاده ناحیه یک یزد در مسابقات کشوری که در شهرستان رامسر برگزار گردید، در رده بندی تیم های برتر کشور در جایگاه دوم قرار گرفت. این دانش آموزان خلاق و جسور در دو ماده ی دیگر نیز حائز رتبه های برتر شدند. یزدی ها در ماده دبل داچ نمایشی سه نفره بر سکوی قهرمانی ایستادند و دانش آموز "امیرعلی امیری" با نمایشی خیره کننده و هوشمندانه، در ماده آزاد نمایشی انفرادی ، گردن آویز طلا را بر گردن آویخت.

این موفقیت ارزشمند و عناوین درخور، حاصل تلاش و زحمات عزیزانی چون "احسان زینلی نژاد" و "داوود عبداللهی" مدرس و داور بین المللی طناب زنی و همچنین همراهی عزیزانی چون "مجید عامری" مدیر ورزش دوست این آموزشگاه و "مسعود نصیریان" کارشناس تربیت بدنی شهرستان مهریز می باشد.

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد زحمات این عزیزان را ارج نهاده و کسب این مقام های ارزشمند را در درجه اول به دانش آموزان فعال و کوشای این آموزشگاه و در ادامه به تمامی مربیان و معلمان دلسوز استان تبریک گفته و برای همه زحمتکشان عرصه آموزش و پرورش، از درگاه خداوند متعال بهترین ها را آرزومند است.