نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک

تکریم و معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک


باحضور کمالیان معاون آموزش متوسطه اداره کل استان مراسم تکریم و معارفه معاون آموزش متوسطه ناحیه یک در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش متوسطه اداره کل با تاکید بر اینکه باید خلاقیت در مدارس وجود داشته باشد گفت: همیاری و همراهی همه افراد می تواند باعث ایجاد خلاقیت و اجرای طرح و برنامه ها توسط مدارس شود.
کمالیان با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از بحث های مهم در آموزش متوسطه نهایی شدن امتحانات در پایه های دهم و یازدهم و بحث ترمیم معدل خواهد بود که باید با  برنامه ریزی به بهترین شکل تحقق پیدا کند تا آسیبی به دانش آموزان نرسد
وی بیان داشت: از ظرفیت سرگروه های آموزشی و پتانسیلی که دارند نباید دور شویم و توجه بسیاری به آن داشته باشیم که نواحی آموزش و پرورش بهترین بستر خواهند بود.
وی با اشاره  به تاکید سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به مدارس دولتی اظهار داشت: امسال ستاد ثبت نام برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی را برای توجه به مدارس دولتی و کیفیت بخشی آن ها طراحی خواهد کرد.
در ابتدای جلسه حبیب فکوری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خودشناسی را یکی از عوامل مهم دانست و گفت: مسائل روزمره نباید باعث شود خودشناسی افراد به فراموش سپرده شود زیرا اولین اصل در امور زندگی خودشناسی است.
وی بیان داشت: مدرسه محوری با توجه به آنچه در سند تحول بیان شده است فاصله دارد و باید همه افراد از معلم، مدیر، معاون و مربی و… تمامی برنامه های آموزش و پرورش را برنامه ریزی و هدایت نمایند.
لازم به ذکر است در پایان مراسم از زحمات آقای شایق تجلیل شد و آقای محمد جعفرپور به عنوان معاون آموزش متوسطه ناحیه یک منصوب شد.