نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک یزد

تکریم و معارفه مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک یزد


در جلسه ای با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد و جمعی از همکاران آموزش و پرورش ناحیه یک، از زحمات "زهره امیرچقماقی" مدیر پیشین آموزش و پرورش ناحیه یک یزد تقدیر و "حبیب فکوری" به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک یزد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و  پرورش استان یزد در این جلسه با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و ایام سالگرد  شهادت شهید مقاومت و اسطوره ایثار، سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید سلیمانی را الگویی بزرگ و صاحب مکتب دانست و گفت: شاهد آن هستیم که همیشه و  هر روز در جای جای ایران اسلامی مراسم این سردار رشید اسلام برگزار می شود و هرگز نام و یاد و خاطره اش نه تنها در بین مردم ایران بلکه در بین مردم دنیا فراموش نخواهد شد.

موحدی فرد گفت:خدمت در عرصه تعلیم و تربیت و  به دانش آموزان و فرهنگیان از بزرگترین افتخارات زندگی ما است و امیدواریم عملکرد ما مورد رضا و مرضی حضرت حق قرار گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش افزود: قبول مسئولیت نوعی ایثار و از خودگذشتگی است و باید از تمام توان و ظرفیتمان برای سربلندی مجموعه تعلیم و تربیت تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: با همه کمبودها ، کاستی ها و مشکلات روند رو  به رشد خوب و مناسبی را در ناحیه یک شاهد بوده ایم و این  از داشته ها و خروجی کار مشخص است و مجموعه ناحیه یک مجموعه ای موفق در حوزه پرورشی،آموزشی است و  در زیر ساخت ها کارهای زیربنایی خوبی انجام شده است.

موحدی فرد گفت: وظیفه همه ما هست در راستای اهداف و برنامه های دولت مردمی قدم بر داریم و همراه و همگام با همدلی،  به مردم خدمت کنیم.

توجه ویژه به حوزه پرورشی و تربیتی ، رشته‌های فنی و حرفه ای، آموزش معلمین و عدم شیفت شدن مدارس از دیگر توصیه های مدیر کل آموزش و پرورش بود.

گفتنی است در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های صادقانه " زهره امیر چقماقی " حبیب فکوری "  به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش ناحیه یک یزد  معرفی شد.