نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تودیع و معارفه کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش وپرورش ناحیه یک انجام شد

تودیع و معارفه کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش وپرورش ناحیه یک انجام شد


تودیع و معارفه کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور "ایمانی" رییس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در این  جلسه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تقدیر و تشکر از زحمات "اکبر عابدی" کارشناس مسئول اسبق واحد ارزیابی ناحیه یک، در سخنانی بیان داشت: ارزیابی عملکرد افراد و ارزش‌گذاری به کار و خدمات ارائه ‌شده از سوی آنها به منظور تشخیص نقاط قوت و ضعف عملکردشان، از دیرباز امری شناخته ‌شده بوده است.

"زهره امیرچقماقی" با اشاره  به مقوله سنجش عملکرد و ارزیابی، این موضوع را مهمترین وظیفه در هر اداره ای دانست و خود ارزیابی و سلامت اداری را مقدم بر دیگرارزیابی ها بیان نمود.

وی افزود: رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد، بخش مهمّی از آموزش و پرورش است که برای حل مشکلات همکاران، دانش آموزان و اولیای آنها نهایت تلاش را میکند.

در ادامه "ایمانی" رییس اداره ارزیابی عملکرد  اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:  شرایط ویژه و فوق العاده ای را در چند سال اخیر  تجربه نمودیم و واحد ارزیابی عملکرد، در این دوران تلاش های بسیاری را برای رضایت والدین و مدیران محترم انجام داده است.

وی صبر، تحمل، امانتداری، عدالت را شاخصه های مهم واحد ارزیابی عملکرد دانست و افزود:  نظارت و ارزیابی عملکرد از ابزارهای مهم هر سازمان می باشد که نظارت هر چه بهتر و ارتقا کیفیت آن موجب تعالی و رشد مجموعه خواهد شد.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات "اکبر عابدی" تجلیل و "فلاح زاده" به عنوان کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش ناحیه یک منصوب گردید.