نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تقدیر شهردار یزد و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از دانش‌آموزان دبستان ولایت ۲ در رویداد ایده‌پردازی یزدپلاس

تقدیر شهردار یزد و مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد از دانش‌آموزان دبستان ولایت ۲ در رویداد ایده‌پردازی یزدپلاسبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد ضمن حضور در دبستان ولایت ۲ خاطرنشان کرد: رویداد ایده شو دانش آموزی یزد با هدف مشارکت دانش آموزان در مدیریت شهری در محور‌های زیباسازی شهر و طراحی بازی‌های خلاقانه شهری برگزار می‌شود.

 رحیمی نژاد با اشاره به این که این رویداد در مرحله آموزشگاهی است، افزود: تا کنون ۲۳۰ اثر برگزیده به این رویداد ارسال شده است و برترین ایده‌ها پس از داوری انتخاب و هر کدام که قابل استفاده در المان شهری، رنگ آمیزی و طراحی بازی‌ها باشند به نام دانش آموزان اعلام و ثبت می‌شوند.  

ابوالقاسم محی‌الدینی، شهردار یزد نیز ضمن دعوت مجدد دانش‌آموزان استان یزد به شرکت در رویداد یزدپلاس، از مشارکت گسترده دانش‌آموزان دبستان ولایت ۲ در این رویداد ابراز خرسندی کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد همراه با ابوالقاسم محی‌الدینی، شهردار یزد، در مراسمی از دانش آموزان خلاق این مدرسه تقدیر به عمل آوردند. 

 

در پایان مراسم نیز نمایشگاه آموزشگاهی طرح جابر بن حیان دبستان ولایت ۲ با حضور محمد کاظم رحیمی‌نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد، ابوالقاسم محی‌الدینی، شهردار یزد و حسین ابوطالبی، مدیرمرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری یزد، افتتاح شد.