نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از مدیران عوامل اجرایی مدارس و معلمان استان

تشکر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از مدیران عوامل اجرایی مدارس و معلمان استان


مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از مدیران عوامل اجرایی مدارس و معلمان استان تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک و به نقل از اداره کل آموزش و پرورش "عباسعلی دانافر" از زحمات و تلاش های تمامی مدیران، عوامل اجرایی مدارس و معلمان عزیز استان در همراهی و یاری رساندن برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و پاکسازی و ضد عفونی مدارس و کلاس های درس و نیز توجه به آموزش دانش آموزان تشکر کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت:همانگونه که اعلام شد بر اساس مصوبه ی ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا مدارس به طور موقت از روز شنبه تا دوشنبه مورخ دهم تا دوازدهم اسفند ماه تعطیل شد، لذا ضمن تقدیر از همراهی مدیران،معلمان و عوامل اجرایی مدارس ضروری است، مدیران و کادر مدرسه و معلمان در ایام تعطیل در مدارس حضور داشته باشند و آموزش های مجازی را دنبال کنند.

وی رعایت موارد ذیل را ضروری دانست:

۱_مسئولیت استمرار یادگیری و آموزش دانش آموزان در روزهای تعطیل به عهده معلمین و مدیران محترم مدارس است، لذا تدبیری اتخاذ شود که با استفاده از امکانات ارتباطی موجود، برنامه های تلویزیونی و آموزش مجازی، روند آموزش مدیریت و راهبری گردد.

۲_ با مرخصی همکاران دارای بیماری زمینه ای و یا شرایط اضطراری موافقت خواهد شد.

۳_کلیه ماموریت ها و سفرهای غیرضروری در مجموعه آموزش و پرورش لغو و جلسات و هماهنگی ها به صورت تلفنی و با استفاده از ظرفیت ویدئو کنفرانس می باشد .

۴_ استفاده از ماسک ، مواد ضد عفونی کننده در محیطهای اداری و مدارس و نیز استمرار مراقبت های بهداشتی مورد تاکید است.

۵_ زمان بندی برنامه آموزش برخی از کتب درسی دانش آموزان در دوره های تحصیلی مختلف از طریق شبکه آموزش سیما از روز شنبه مورخ ۹۸/۱۲/۱۰ اجرا می گردد که اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت