نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل و تکریم بانوان شاغل در اداره ناحیه یک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن

تجلیل و تکریم بانوان شاغل در اداره ناحیه یک به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن


به مناسبت ولادت سراسر سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک از بانوان شاغل در اداره آموزش و پرورش ناحیه یک تجلیل کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" در جلسه ای  با حضور بانوان شاغل در اداره ناحیه یک، ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از بانوان همکار خواست با تاسی به حضرت زهرا (س)، در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف سازمانی تلاش نمایند.

مدیر ناحیه یک در ادامه ضمن اشاره به این نکته که زنان در ساختن جامعه و رشد و اعتلای آن نقش اساسی دارند افزود: موفقيت هر مجموعه اي مرهون همكاري، همدلي و مشاركت صميمانه همه اعضاي آن در انجام بهينه وظايف محوله بوده و بانوان به لحاظ حساسیت و دقت در اجرای امور با همدلی و همفکری و در فضای کاری بدور از استرس و اضطراب میتوانند در جهت ارتقاء سازمان نقش موثری و تاثیر گذاری را ایفا نمایند.

"زهره امیرچقماقی"  با اشاره به ویژگی ها و کمالات  حضرت فاطمه زهرا (س) از جمله دانش و معرفت، فضایل اخلاقی، نجابت اظهار کرد : زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.

پس از آن مدیر ناحیه یک به سئوالات و درخواستهای مطرح شده از سوی خواهران شاغل پاسخ دادند  و در پایان ضمن تقدیم لوح تقدير از زحمات وتلاش بانوان اداره ناحیه یک قدرداني بعمل آمد.