نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از ناظرین آموزشی نهضت سوادآموزی و آموزش دهندگان فعال در حوزه تولید محتوا

تجلیل از ناظرین آموزشی نهضت سوادآموزی و آموزش دهندگان فعال در حوزه تولید محتوا


به مناسبت هفته نهضت سواد آموزی از ناظرین آموزشی و آموزش دهندگان فعال در حوزه تولید محتوای با حضور"زهره امیرچقماقی" تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تقدیر از همه تلاشگران در عرصه سواد آموزی به ویژه آموزشیاران نهضت اظهار داشت:  این بسیار ارزشمند است که این عزیزان در جستجوی بیسوادان حرکت می کنند تا فردی را باسواد کرده و از ظلمت بیسوادی برهانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری روز سواد آموزی توسط حضرت امام خمینی(ره) گفت: سعادت و پیشرفت روز افزون هر ملتی در گرو تقویت و پرورش دو بال ایمان و علم است که این وظیفه خطیر و رسالت ارزشمند در کشور ما بر عهده آموزش پرورش و قشر فرهنگی قرار گرفته است.
"امیرچقماقی"بیان داشت: علم و دانش از نشانه های بارز این نظام و اسلام است و ما باید در جهت رسیدن به علم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

در ادامه "علی محمدی" رئیس اداره سواد آموزی ناحیه یک ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آموزشیاران، گفت: اگر جامعه ای بخواهد الگو و نمونه باشد، بایستی در حوزه سوادآموزی جایگاهش بهتر شود و بتواند این معضل را برطرف کند.

وی افزود: اهتمام و توجه به بهبود کیفیت آموزشی در کنار کمیت و رفع موانع و مشکلات موجود در جذب و آموزش بیسوادان با استفاده از شیوه ها و روشهای مناسب تدریس و کلاس داری باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

"محمدی" در ادامه خاطرنشان کرد: هر چه افراد جامعه به سمت باسوادی و باسواد شدن پیش روند، یقیناً سیر تحول و رویکرد آن جامعه به سمت مفهوم توسعه سریع‌ تر خواهد بود.       

گفتنی است، در اين مراسم با اهدای لوح سپاس، از جمعي از فعالان سواد آموزي آموزش و پرورش ناحیه یک تجليل شد.