نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از رتبه اول زیست شناسی در مسابقه ی المپیادهای علمی کشوری

تجلیل از رتبه اول زیست شناسی در مسابقه ی المپیادهای علمی کشوری


با حضور"زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک،"سید حسین رضوی" رئیس اداره استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان و کادر دبیرستان استعدادهای درخشان برازنده مقدم، از رتبه اول زیست شناسی در مسابقه ی المپیادهای علمی کشوری تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، از "محمدرضا فلاح زاده "دانش آموز دبیرستان استعداد های درخشان برازنده مقدم به دلیل کسب مدال طلا زیست شناسی در مسابقه ی المپیادهای علمی کشوری تجلیل شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک این موفقیت بزرگ و ارج نهادن به کسب مدال طلا در مسابقه ی المپیادهای علمی کشوری از تلاش های مجدانه این دانش آموز عزیز تقدیر و تشکرد و گفت: یکی از مهمترین وظایف ما، حمایت و هدایت دانش آموزان است تا بتوانند نقش خویش را در توسعه ی علمی کشور ایفا کنند.

"زهره امیرچقماقی" افزود: همه دانش آموزان با تلاش و پشتکار می توانند به قله های موفقیت دست یابند و باعث افتخار جامعه و خانواده خود باشند.

در پایان آموزش و پرورش ناحیه یک، دبیرستان برازنده مقدم و سازمان استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان از تلاش "محمدرضا فلاح زاده" قدر دانی و تشکر کردند.