نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی


طی مراسمی با حضور رئیس اداره امور تربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان یزد و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک و جمعی از کارشناسان حوزه ستادی ناحیه یک مراسم تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس تفکر و سبک زندگی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، صبح چهارشنبه 2تیرماه 1400 با حضور "سعدی زارعشاهی" رئیس اداره امور تربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان یزد، "محمد معینی" معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک و جعی از کارشناسان حوزه ستادی ناحیه یک، مراسم تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد در محل استدیو هماورد ناحیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم "محمد معینی" برگزاری این جشنواره را اقدامی موثر در راستای فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی و یکی از عوامل مهم کاهش آسیب های اجتماعی برای دانش اموزان و خانواده ی آنان عنوان کرد و افزود:ارتقای کیفی شیوه های تدریس معاونین پرورشی، مربیان امور تربیتی، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندکی برای فراهم کردن ایجاد فضایی شاد و پویا، کشف شکوفایی استعدادهای نهفته دبیران با تکیه بر کاربر روش های تدریس فعال و موثر، تغییر و ارتقای کیفی شیوه های تدریس رایج و سنتی ،ترویج روش های نوین یاددهی و یادگیری از اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می رود .

وی به برگزیدگان هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی اشاره کرد و گفت :عاطفه کریمی، ریحانه نجاری و فهیمه السادات حسینی الهاشمی از نایحه یک یزد به مرحله کشوری این جشنواره را یافتند.

لازم به ذکر است این برنامه در محل استودیو هماورد آموزش و پرورش  ناحیه یک به صورت زنده برگزار شد و در بستر شبکه شاد، کانال مناسبتهای ملی و مذهبی ناحیه یک پخش گردید.  مصاحبه و گفت و گو با چند نفر از برگزیدگان، از دیگر برنامه های این مراسم بود.