نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به میزبانی ناحیه یک المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای استان بصورت رسمی افتتاح شد

به میزبانی ناحیه یک المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای استان بصورت رسمی افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک،مراسم نمادین المپیاد ورزشی و درون مدرسه ای مدارس استان با حضور مسئولان استانی برگزار شد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درمراسم نمادین آغاز المپیاد ورزشی درون مدرسه ای که  در سالن طوبی و توسط دبيرستان فرزانگان دكتر شاهي ناحیه یزد برگزارشد گفت : خوشبختانه حرکت های دانش اموزی درابعاد مختلف فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی دراستان یزد از پویائی و بالندگی برخوردارشده است .
محمد علی طالبی  تلاش ، کوشش ، پویائی ، تحرک و نشاط دانش آموزان را عاملی انرژی بخش برای  مسئولان ودست اندرکاران استان و آموزش و پرورش دانست و گفت : موفقیت های دانش اموزان استان در همه ابعاد مرهون تلاش خدمتگزاران شما درآموزش وپرورش است و اینجانب از زخمات خستگی ناپذیر "شیرزاد" مدیرکل آموزش وپرورش و تیم توانمند ایشان قدردانی می کنم.
ایشان با یادآوری ضرورت ارتقای نشاط  و پویائی دانش اموزان گفت : امروز درشرایطی قرارداریم که پویائی اجتماعی ، فرهنگی و افزایش نشاط درمحیط مدارس یک ضرورت است و المپیاد های درون مدرسه ای یکی از برنامه های  است که برای افزایش توانمندی های دانش اموزان  موثر است .
درادامه این مراسم تیم های ورزشی از دانش آموزان دبیرستان دکتر شاهی با رژه مقابل جایگاه و خواندن سرود المپیاد ورزشی درون مدرسه ای برگزاری این فعالیت ورزشی را درمدرسه خود آغاز کردند.از دیگر برنامه های این همایش حضور اتوبوس کنترل سلامت و تست دیابت و اجرای برنامه های پهلوانی، طراحی نماد المپیاد توسط مهره های دومینو و در پایان مراسم بدون حضور آقایان حضور دکتر و مشاور و صحبت با مادر دانش آموزان و دانش آموزان دختر بود .

روابط عمومی مدیریت ناحیه یک کمال تشکر و قدرانی از ً همكاران دبيرستان دكتر شاهي ً و آقای "سعید فخر آبادی" مسئول تربیت بدنی مدیریت ناحیه و "ابوالفضل میرجانی" و " زهرا دهقان " کارشناسان تربیت بدنی ناحیه یک بخاطر دلسوزی و همراهی شایسته در امر ورزش با مدارس و ورزشکاران و اجرای هدفمند برنامه های ورزشی را دارد.