نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت هفته وحدت از مادر شهید مهدی زاده تجلیل شد

به مناسبت هفته وحدت از مادر شهید مهدی زاده تجلیل شدبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک، همزمان با هفته وحدت از مادر شهید مهدی زاده با حضور مهندس"ذاکر" مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد ، "رخسارپور" معاون نوسازی مدارس و "خواجه رضایی"  از مجمع خیرین مدرسه ساز، به همراه "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه تجلیل به عمل آمد.

معاون آموزش متوسطه مدیریت ناحیه یک در این دیدار، با تبریک  فرارسیدن هفته وحدت، مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند که با پایمردی ، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور نمودند و لحظه ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدن و تردیدی به خود راه ندادند.

"رضا سرتیپ زاده"تاکید کرد گرامی داشت یاد شهدا به عنوان طلایه داران انقلاب اسلامی باید همیشه در دلها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی باید در جامعه نهادینه شود و به نسل های آینده نیز منتقل گردد.

 همچنین "ذاکری" مدیرکل نوسازی، خانواده های شهدا را بزرگترین سرمایه های معنوی این انقلاب و ملت خطاب کرد و افزود : اگر این سرمایه ها در جامعه حفظ شود بسیاری از ارزش های انقلاب در جامعه  شکوفا خواهد شد و جامعه ،راه توسعه و پیشرفت را با سرعت وصف نشدنی طی خواهد کرد .

در این دیدار با اهدا لوح سپاس از مادر شهید مهدی زاده به عنوان یک مادر نمونه  تجلیل شد.